نوشته های مربوط به تلویزیون

تلویزیون OLED سامسونگ؛ تلویزیون 2024 سامسونگ

سامسونگ قیمت تلویزیون 2024 سامسونگ را اعلام کرد که ارزان ترین مدل اینچی اولد، S90D، از 2000 دلار شروع می شود. این قیمت با مدل 55 اینچی C4 ال‌جی برابری می‌کند.

چیزی که در تلویزیون OLED سامسونگ در سال جاری بیشترین توجه را به خود جلب کرده است، فناوری ضد تابش آن در تلویزیون S95D است؛ مدل رده بالاتری از سری OLED آن که از 2600 دلار برای اندازه 55 اینچی شروع می شود. این سری با G4 از LG رقابت می کند و قیمت بین این دو دوباره یکسان است. ما هنوز S95D را بررسی نکرده‌ایم، اما هیجان‌زده هستیم تا ببینیم تلویزیون چگونه در یک اتاق روشن از انعکاس نور جلوگیری می کند.

ال‌جی و سامسونگ برای اینکه ببینند کدام شرکت می‌تواند در تولید تلویزیون‌های OLED گران‌قیمت امسال پیشتاز باشد، رقابت خواهند کرد. تلویزیون‌های OLED بهترین کیفیت تصویر را ارائه می کنند و به‌ویژه C3 ال‌جی و S95C سامسونگ برای بهترین انتخاب‌های OLED در سال گذشته رقابت کردند.

نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که ال‌جی همچنان در سال 2024 طیف بیشتری از اندازه‌های تلویزیون OLED را ارائه می‌کند. تلویزیون‌های 42 و 48 اینچی C4 آن به ترتیب 1500 و 1600 دلار قیمت دارند، در حالی که سامسونگ سایزهای کوچک‌تر را ارائه نمی‌کند. ال جی همچنین دارای یک تلویزیون اولد 83 اینچی در سری C4 و G4 است.

مدل‌های دیگر 2024 سامسونگ که به زودی و پس از اعلام آن‌ها در CES عرضه می‌شوند، شامل Neo QLED 8K با مدل‌های QN900D و QN800D هر دو در اندازه‌های 65 تا 85 اینچی هستند.

تلویزیون‌های Neo QLED 4K در اندازه‌های بیشتری در دسترس هستند: 43 تا 98 اینچ در Q90D یا 55 تا 85 اینچ در QN85D. هر دوی این مدل ها برای کوچکترین سایز فقط از 1500 دلار شروع می شود.

تلویزیون Frame TV سامسونگ، مدلی زیبا که هنر را در حالت بیکار نشان می دهد، در اندازه های 43 تا 75 اینچی موجود است.

ما توصیه می‌کنیم تا زمانی که مدل‌ تلویزیون‌های سال گذشته در دسترس هستند، استفاده کنید، زیرا سال به سال بین مدل‌های یک سری تغییر زیادی نمی‌کند. (با توجه به این نکته مهم که، اگر ویژگی ضد تابش نور سامسونگ در S95D بتواند خود را حفظ کند، برای افرادی که به دنبال تلویزیون برای یک اتاق روشن هستند، یک مزیت بزرگ خواهد بود.)

منبع: cnet

تلویزیونهای سامسونگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

The maximum upload file size: 100 مگابایت. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop files here