نوشته های مربوط به تلویزیون

خرید تلویزیون های 2021 نانوسل ال جی و کریستالی سامسونگ

نمی توان از کیفیت خارق العاده تلویزیون های ال جی و سامسونگ چشم پوشی کرد. خاصه اینکه با عرضه نوع جدیدی از تلویزیونهای ال جی و سامسونگ با نامهای نانوسل و کریستالی، دنیای تلویزیونهای LED به یکباره زیر و رو شد. اگرچه این تلویزیونها حدود چند سال از تولیدشان نمی گذرد اما چنان جایگاهی در میان کاربران به دست آوردند که به جرات می توان گفت 70 تا 80 درصد بازار فروش تلویزیونها را به خود اختصاص داده اند. 

تلویزیون های 2021 نانوسل ال جی

فناوری نانو به مجموعه ذرات نانومتری گفته شده که صفحه نمایش‌ها را به میلیارد‌ها میلیارد ذرات نانو مجهز می‌کند. بنابراین می‌توان گفت که تلویزیون‌های ال جی نانوسل مجهز به ذرات ریز و متحدالشکلی به نام ذرات نانو می‌باشند. اعضای نانومتری تلویزیون‌های نانوسل ال جی به گونه‌ای طراحی شده و عمل می‌کنند که تصاویری فراتر از انتظار را با کیفیت واقعی به نمایش می‌گذارد.

نانوسل نامی است که ال جی به یک سری از تلویزیونهای خود اختصاص داده و دلیل آن را نیز استفاده از فناوریهایی اعلام کرده که موجب تمایز آنها با تلویزیونهای عادی شده است. از جمله می توان به وجود لایه ای نانو ذره ای در پنل این تلویزیونها اشاره کرد که به تولید رنگهای کاملا واقعی کمک کرده است. از دیگر تفاوتهای تلویزیونهای نانوسل با تلویزیونهای عادی افزایش زاویه دید، ارتقاء سطح پشتیبانی از HDR به Dolby Vision، ارتقاء سطح روشنایی و همچنین افزایش دقت رنگ را می توان نام برد. اگر بخواهیم در خصوص تلویزیونهای نانوسل و تفاوتهای آنها با تلویزیونهای عادی بگوییم، سخن برای گفتن بیش از اندازه است و آن هم در این نوشته نمی گنجد. اما تعدادی از تفاوتهای مهم آنها با یکدیگر بیان شد که آن هم باید در عالم واقعیت و روی صفحه نمایش تلویزیون نانوسل این تفاوتها را دید تا بتوان به درستی مقایسه نمود. اگرچه با ورود تلویزیونهای 2021 نانوسل ال جی جایی برای شک و تردید وجود نخواهد داشت و اگر کسی قصد خرید تلویزیون (LED) داشته باشد بی چون و چرا تلویزیون نانوسل را به وی پیشنهاد می کنیم.

تلویزیونهای 2021 کریستالی سامسونگ

سامسونگ در سال 2020 سری جدید تلویزیونهای خود را با عنوان تلویزیونهای کریستالی عرضه بازار نمود و تفاوت این نوع تلویزیون با تلویزیونهای عادی سامسونگ در تصاویر صاف و روان و همچنین افزایش سطح روشنایی صفحه نمایش است. در این تلویزیونها رنگها به گونه ای کریستالی به نمایش در می آیند که صاف تر، غلیظ تر و نیز دارای وضوح بیشتری نسبت به LED های عادی هستند. Crystal Display نامی است که سامسونگ برای این تلویزیونها برگزیده و وضوح رنگ بهینه را تضمین می کند و با بهره بردن از پردازنده کریستالی، ریزترین جزئیات را در تصاویر دیده خواهند شد. دقت رنگ به دلیل افزایش کنتراست ارتقا داده شده و این به معنی مشاهده رنگهای واضح حتی در تصاویر با حرکات سریع خواهد بود.

تلویزیونهای کریستالی سامسونگ از جمله تلویزیونهای پرفروش در سطح بازار بوده اند و اکنون نیز که تلویزیون های 2021 کریستالی سامسونگ عرضه بازار شده اند به احتمال بسیار زیاد جای تلویزیونهای کریستالی 2020 را گرفته و در کنار تلویزیونهای 2021 نانوسل ال جی، دوشادوش به رقابت بپردازند. 
فناوری نانو کریستال از کریستال‌های نانو به عنوان منبع نور و رنگ استفاده می‌کند. فناوری نانو کریستال در یک تلویزیون ال سی دی LED می‌تواند تصاویر را روشن تر و صاف تر برای کاربران ارائه دهد. این تلویزیون طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها را پشتیبانی کرده و می‌تواند در مقایسه با تلویزیون LED معمولی رنگ‌ها را با دقت گسترده تری و به صورت عمیق تر نشان دهد. تکنولوژی 2021 نانوکریستال می‌تواند بهترین تصاویر و محتواها را برای کاربران ارائه دهد.

سخن پایانی

با توجه به مطالب یاد شده فوق می توان به جرات تلویزیونهای 2021 نانوسل ال جی و یا کریستالی سامسونگ را برترین محصولات قیمت مناسب در بازار دانست. اگرچه در میان کاربران افرادی یافت می شوند که به تلویزیون خود بیش از اندازه اهمیت می دهند و به همین دلیل به سراغ تلویزیونهای OLED و QLED رفته از میان آنها انتخاب می کنند. به این افراد باید تبریک گفت زیرا لذتی که از هر کدام از این تلویزیونها کسب می شود قابل مقایسه با سایر تلویزیونها نیست. اما پس از آنها تلویزیون نانوسل ال جی و تلویزیون کریستالی سامسونگ از بالاترین کیفیت برخوردارند که به نسبت کیفیتشان دارای قیمت مناسبی هم هستند.

مطالب جذاب دیگر:

  1. دانلود و نصب نرم افزار برای تلویزیون شیائومی
  2. نحوه اتصال گوشی به تلویزیون شیائومی | بی سیم و باسیم
  3. تلویزیون شیائومی MI LED TV 4S | 4S
  4. خرید تلویزیون اندرویدی ارزان قیمت
  5. نحوه شناسایی تلویزیون های تقلبی شیائومی
  6. تشخیص تلویزیون اصلی سامسونگ از تقلبی
  7. تشخیص تلویزیون تقلبی ال جی از تلویزیون اصل
  8. تکنولوژیهای به کار رفته در تلویزیونهای ال جی
  9. تکنولوژیهای به کار رفته در تلویزیونهای سونی
  10. انواع پنل تلویزیون | مقایسه و بررسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

The maximum upload file size: 100 مگابایت. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop files here